تاریخ انتشار : جمعه 3 شهریور 1402 - 8:56
کد خبر : 12154

پیام مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت سوم شهریورماه، سالروز تاسیس باجه های بانکی روستایی

پیام مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت سوم شهریورماه، سالروز تاسیس باجه های بانکی روستایی

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دولت و همچنین روز کارمند را به پیشگاه ملت شریف ایران، همکاران، سهامداران، مشتریان و خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران تبریک عرض نمود. متن پیام دکتر شیری به این شرح است:  بی‌تردید مهم‌ترین رکن اقتصادی یک کشور، نظام بانکی آن است که می‌تواند

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دولت و همچنین روز کارمند را به پیشگاه ملت شریف ایران، همکاران، سهامداران، مشتریان و خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران تبریک عرض نمود.

متن پیام دکتر شیری به این شرح است:  
بی‌تردید مهم‌ترین رکن اقتصادی یک کشور، نظام بانکی آن است که می‌تواند محور توسعه و شکوفایی اقتصادی را در ابعاد گسترده برای آحاد یک جامعه فراهم آورد تا مسیر‌های منتهی به موفقیت برای همه‌ی افراد قابل دسترس و هموار باشد.
مجموعه بزرگ پست‌بانک‌ایران در طی چندین دهه فعالیت جاری و ساری خود با راهبری و رهنمون‌های مدیران خوش‌ذوق و دلسوز توانسته است نقشی موثر و مفید در ایجاد زیرساخت‌های بانکی کشور داشته باشد؛ از این‌رو بسیار خرسند و مفتخر است که در این راه، همواره با همراهی باجه‌های بانکی روستایی، اهداف بلند‌مدت را در ساختار نظام بانکی کشور جامعه‌عمل پوشانده تا چراغ راه آینده در دستان آیندگان روشن و پرفروغ بماند.  
اینک در آستانه‌ی هفته‌ی بانکداری اسلامی، سوم شهریور سالروز تاسیس باجه‌های بانکی روستایی را به مسئولان صدیق و خدوم باجه‌های روستایی که در طی این سا‌ل‌ها به عنوان شاخه‌های ستبر و تنومد درخت تناور مجموعه پست‌بانک‌ایران، پیوسته حضوری موثر و کارآمد داشته‌اند و با ایجاد اشتغال پایدار و نیز ترویج فرهنگ بانکداری الکترونیک، پل ارتباطی‌اقتصادی مستحکمی را بین مناطق روستایی و شهری ایجاد کرده‌اند، صمیمانه تبریک عرض کرده و خالصانه از درگاه خداوند منان سرفرازی و موفقیت‌ همگان را خواستاریم.
  بهزاد شیری
مدیر عامل پست بانک ایران