تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 مرداد 1402 - 16:09
کد خبر : 11947

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

دکتر علی خورسندیان مدیرعامل بانک صنعت و معدن در پیامی ۲۶ مردادماه سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک و تهنیت گفت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن در این پیام آمده است؛ ۲۶ مردادماه، سالروز رجعت آزادگان به میهن اسلامی است که تا همیشه روایت شهامت و

دکتر علی خورسندیان مدیرعامل بانک صنعت و معدن در پیامی ۲۶ مردادماه سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن در این پیام آمده است؛
۲۶ مردادماه، سالروز رجعت آزادگان به میهن اسلامی است که تا همیشه روایت شهامت و بردباری آنان حماسه سربلندی یک ملت است که در دوران هشت سال دفاع مقدس قهرمانانه در مقابل هجوم دشمن به خاک میهن، ایستادگی نمودند.
بی‌شک اگر جانفشانی های رزمندگان اسلام و شهدا که در راه حفظ مرزهای میهن از بذل جان مایه گذاشتند و آزادگان سرافرازی که رنج سال های اسارت را به جان خریدند، نبود امروز ما قادر نبودیم در سایه امنیت و آسوده خاطر زندگی کنیم.
اینجانب به نمایندگی از مجموعه بانک صنعت و معدن، این روز شکوهمند را به آزادگان سرافراز، الگوهای مقاومت و ایثار و خانواده های محترمشان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سلامتی و سربلندی همگان را در سایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) از درگاه ایزد متعال خواستارم.