تاریخ انتشار : دوشنبه 23 مرداد 1402 - 23:13
کد خبر : 11915

نقش همیار مشتری در ترغیب مشتری به استفاده از خدمات غیرحضوری مهم است

نقش همیار مشتری در ترغیب مشتری به استفاده از خدمات غیرحضوری مهم است

عضو هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: خدمات غیرحضوری برای تکریم مشتری ارائه می‌شود و همیار مشتری در شعبه بانک مستقر است تا از این منظر، مسائلی را که مشتری برای دریافت خدمات غیرحضوری دارد، حل کند و وی را به سمت استفاده از خدمات غیرحضوری هدایت کند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی

عضو هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: خدمات غیرحضوری برای تکریم مشتری ارائه می‌شود و همیار مشتری در شعبه بانک مستقر است تا از این منظر، مسائلی را که مشتری برای دریافت خدمات غیرحضوری دارد، حل کند و وی را به سمت استفاده از خدمات غیرحضوری هدایت کند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دوره آموزشی یک روزه همیاران مشتری در این بانک برگزار شد تا ضمن پایان یافتن فعالیت این نیروها با عنوان همیار بازاریاب، فصل جدیدی از همکاری این کارکنان با شرایط و وظایف جدید آغاز شود.
مهندس «حمیدرضا توسلی» عضو هیأت مدیره بانک در این جلسه گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در دوره کنونی مدیریت، شعار «شمولیت و فراگیری مالی» را سرلوحه کار خود قرار داده و عزمی جدی دارد تا خدمات متنوع مبتنی بر قرض‌الحسنه را به حداکثر آحاد جامعه ارائه کند.
وی افزود: ظرفیت‌های شعبه محدودیت‌هایی دارد و بانکداری الکترونیکی قرار است خدمات بانک را فارغ از زمان و مکان به مشتری ارائه دهد. طبیعتاً بستر فناوری اطلاعات می‌تواند، خدمات ارائه شده در شعبه را تکمیل کند.
توسلی بیان کرد: از زمان شیوع کرونا نگاهی در دنیا حاکم شد که بنگاه‌ها باید خدمات دیجیتال داشته باشند، اما نباید همه خدمات را نیز به این صورت ارائه دهند، بلکه لازم است هم خدمات فیزیکی و هم خدمات دیجیتال ارائه کنند.
وی گفت: در صنعت بانکداری نیز بحث بانکداری فیجیتال مطرح است، یعنی نوعی از بانکداری که هم به‌صورت فیزیکی و هم به‌صورت دیجیتال، خدمات خود را ارائه می‌کند. بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نیز چنین بانکی است.
عضو هیأت مدیره بانک ادامه داد: مشتری مسائل مختلفی درباره استفاده از خدمات غیرحضوری بانک دارد. در این نقطه نقش همیاران مشتری اهمیت خود را نشان می‌دهد. خدمات غیرحضوری برای تکریم مشتری ارائه می‌شود و همیار مشتری در شعبه بانک مستقر است تا از این منظر، مسائلی را که مشتری برای دریافت خدمات غیرحضوری دارد، حل کند و وی را به سمت استفاده از خدمات غیرحضوری هدایت کند.