تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 مرداد 1402 - 15:16
کد خبر : 11789

بانک توسعه صادرات ایران به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شد

بانک توسعه صادرات ایران به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شد

مدیریت امور فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی بانک توسعه صادرات ایران از اتصال این بانک به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند خبر داد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، این بانک در پی تکلیف وزارت امور اقتصادی و دارایی برای اتصال بانک های دولتی به پنجره ملی خدمات دولت

مدیریت امور فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی بانک توسعه صادرات ایران از اتصال این بانک به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند خبر داد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، این بانک در پی تکلیف وزارت امور اقتصادی و دارایی برای اتصال بانک های دولتی به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند از تاریخ ۱۵ مردادماه به درگاه مذکور متصل شده است.
به اطلاع می رساند، سرویس قراردادهای الکترونیکی تحت عنوان سامانه” دُریس” به عنوان اولین خدمت از طریق این پنجره در دسترس مشتریان است.
بر اساس اطلاعات دریافتی از مدیریت امور فناوری اطلاعات بانک توسعه صادرات ایران، سایر سرویس ها و خدمات مورد تایید بانک به زودی در این بستر ارائه خواهد شد.
یادآور می شود، پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، درگاهی برای ارائه خدمات دولتی به صورت تجمیع شده به شهروندان است که خدمات بانکی نیز در این بستر قابل ارائه است.
مشتریان می توانند از طریق سامانه مذکور به نشانی my.gov.ir پس از ثبت نام از خدمات آن استفاده کنند.
همچنین نشانی سامانه فوق در “دُریس” قابل دسترس است.