تاریخ انتشار : سه شنبه 17 مرداد 1402 - 19:50
کد خبر : 11752

مدیریت شعب استان تهران صدرنشین انعقاد تفاهم‌نامه‌ها در کشور شد

مدیریت شعب استان تهران صدرنشین انعقاد تفاهم‌نامه‌ها در کشور شد

مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران‌ در استان تهران در ۵ ماه ابتدایی سال جاری با انعقاد بیش از ۲۵۰ تفاهم‌نامه، بیشترین تعداد تفاهم‌نامه‌ها را در کشور به ثبت رساند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران‌، استان تهران بیشترین سهم از مبالغ واریزی حقوق و مزایا را

مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران‌ در استان تهران در ۵ ماه ابتدایی سال جاری با انعقاد بیش از ۲۵۰ تفاهم‌نامه، بیشترین تعداد تفاهم‌نامه‌ها را در کشور به ثبت رساند.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران‌، استان تهران بیشترین سهم از مبالغ واریزی حقوق و مزایا را در طرح مهریار به خود اختصاص داده است.
همچنین این استان با انعقاد بیش از ۲۵۰ تفاهم‌نامه در قالب طرح‌های کالاکارت، حمایتی و اعتبار در حساب، عملکرد قابل توجهی داشته است.
منابع این استان در حال حاضر حدود ۲۵۲ هزار میلیارد ریال است که بیشترین میزان منابع، در مقایسه با سایر استان‌ها محسوب می‌شود. این در حالی است که مبلغ ۶۳ هزار میلیارد ریال از این منابع در سال جاری جذب شده است.
طرح مهریار از جمله طرح‌های بانک است که با هدف حمایت از سرمایه‌های انسانی و واحدهای متقاضی طراحی و اجرا شده است.
از جمله مزایای این طرح می‌توان به پرداخت درصدی از مجموع مبلغ حقوق و مزایای پرداختی واحد متقاضی به‌صورت وام به معرفی‌شدگان در هر ماه (پرداخت وام تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان با کارمزد حداکثر ۴درصد سالیانه، پوشش اختیاری بیمه عمر وا‌م‌ها برای کاهش ریسک و تعهدات واحد متقاضی) نام برد.
همچنین امکان دریافت بیمه شخص ثالث، بدنه خودرو، آتش‌سوزی و سایر پوشش‌های بیمه‌ای در قالب وام قرض‌الحسنه با اقساط ۱۲ ماهه و باکارمزد حداکثر ۴درصد سالیانه، بدون نیاز به ضامن، وثیقه و پیش پرداخت، امکان دریافت پوشش بیمه عمر رایگان به میزان حداکثر ۱۰ برابر میانگین ۳ ماه آخر سپرده مشتری و در صورت فوت مشتری و امکان دریافت پوشش جبران هزینه پزشکی رایگان به علت حادثه یا سایر عوامل در صورت نقص عضو، از کار افتادگی دائم (جزئی و کلی) از دیگر مزایای طرح مهریار است.