تاریخ انتشار : سه شنبه 17 مرداد 1402 - 16:37
کد خبر : 11747

خبرنگاران ناشران حقیقت و آفرینشگران مضامین تازه و بدیع هستند

خبرنگاران ناشران حقیقت و آفرینشگران مضامین تازه و بدیع هستند

مدیرعامل بانک شهر طی پیامی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن روز خبرنگار، ازخبرنگاران به عنوان بازوان کارآمد و توانای‌ میهن اسلامی‌ در عرصه‌ خبر و اطلاع رسانی یاد کرد و این روز را به اهالی عرصه رسانه و خبر تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، متن کامل پیام دکتر

مدیرعامل بانک شهر طی پیامی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن روز خبرنگار، ازخبرنگاران به عنوان بازوان کارآمد و توانای‌ میهن اسلامی‌ در عرصه‌ خبر و اطلاع رسانی یاد کرد و این روز را به اهالی عرصه رسانه و خبر تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، متن کامل پیام دکتر سیدمحمدمهدی احمدی بدین شرح است:

“با خبرنگار، لحظه ها ماندگار است”
خبرنگاران، ناشران حقیقت و آفرینشگران مضامین تازه و بدیع و بازوان کارآمد و توانای‌ میهن اسلامی‌ در عرصه‌ خبر و اطلاع رسانی هستند که با دوربین، قلم‌ و حس مسئولیت خود، لحظه ها را ماندگار می سازند.
خبرنگاری شغلی خطیر و خبرنگاران افرادی هستند که با شجاعت تمام به بیان و نشر حقایق می پردازند و با نوآوری و خلاقیت و رعایت اصل واقع نگاری باعث جذب هرچه بیشتر مخاطبان و ماندگاری آنان می شوند.
اینجانب، فرارسیدن ۱۷مرداد، یادمان سالروز شهادت شهید محمود صارمی و دیگر اهالی بی‌ادعا در عرصه رسانه و خبر را گرامی می دارم و آرزو می کنم در پناه ایزد منان همواره در کسوت حساس، مهم و تعیین کننده کار خبری موفّق و ثابت‌قدم باشید.
سیدمحمدمهدی احمدی
مدیرعامل و عضو هیأت مدیره

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی