تاریخ انتشار : سه شنبه 17 مرداد 1402 - 12:08
کد خبر : 11715

تقدیر رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از پرداخت تسهیلات حمایتی بانک سینا در استان فارس

تقدیر رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از پرداخت تسهیلات حمایتی بانک سینا در استان فارس

سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از عملکرد بانک سینا در پرداخت تسهیلات حمایتی در استان فارس تقدیر کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، در سال گذشته بانک سینا در استان فارس صد درصد بودجه تسهیلات معین‌شده در خصوص توانمندسازی و اشتغال مددجویان کمیته امداد را پرداخت

سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از عملکرد بانک سینا در پرداخت تسهیلات حمایتی در استان فارس تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، در سال گذشته بانک سینا در استان فارس صد درصد بودجه تسهیلات معین‌شده در خصوص توانمندسازی و اشتغال مددجویان کمیته امداد را پرداخت کرد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در لوح سپاس ارسالی خطاب به بابک رستگار، مدیر منطقه فارس، کهگیلویه و بویراحمد، آورده است: «مراتب قدردانی خویش را به پاس تلاش‌های ارزنده شما در پیشبرد مأموریت‌های مرتبط با توانمندسازی اقتصادی خانواده‌های معزز تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس اعلام نموده و توفیق و سربلندی شما را از خداوند منان خواستاریم.»
گفتنی است عملکرد قابل توجه بانک سینا در پرداخت تسهیلات بودجه‌شده حوزه‌های بهزیستی، کمیته امداد و فرزندآوری، پیش از این با تقدیر وزیر کشور و معاون پارلمانی رئیس‌جمهور نیز مواجه بوده است.

برچسب ها : ،