تاریخ انتشار : دوشنبه 16 مرداد 1402 - 18:48
کد خبر : 11688

پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار

پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت روز خبرنگار

فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی، در پیامی هفدهم مردادماه «روز خبرنگار» را گرامی داشت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، درپی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید.   «بسمه تعالی»     «ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ…»   حرمت واژه در وسعت کلامی معنا می یابد که مسئولانه، متعهدانه،

فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی، در پیامی هفدهم مردادماه «روز خبرنگار» را گرامی داشت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، درپی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید.

 

«بسمه تعالی»

 

 

«ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ…»

 

حرمت واژه در وسعت کلامی معنا می یابد که مسئولانه، متعهدانه، روشنگرانه و در خدمت اهدافی والا مکتوب گردد تا بر لوح اندیشه مخاطبان، نقشی از راستی، روشنی و انگیزه را بیافریند؛ و دشواری شیرین این وظیفه خطیر را اهل قلم و اصحاب رسانه، به خوبی ادراک می کنند و به شایسته ترین شیوه، مصداق آیه شریفه « الذین یبلغون رسالاه الله» را به منصه ظهور می رسانند.

هفدهم مردادماه که به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است، فرصت مغتنمی است تا ضمن گرامیداشت نام و یاد شهید والامقام «محمود صارمی»، تلاش و همت صادقانه و حسن امانت داری شما بزرگواران در انعکاس رویدادها و شفاف سازی وقایع را ارج نهیم؛ زیرا بر این باوریم که اصحاب شریف رسانه، زبان گویای زحمتکشان، تلاشگران، دلسوزان و فعالان اقتصادی هستند و امانت سنگین آگاه سازی مخاطبان داخلی و خارجی نسبت به دستاوردها و موفقیت های کشورمان، در دستان توانمند آنان قرار دارد.

بانک کشاورزی به سبب ماهیت و جایگاه تخصصی و اثرگذار خود در تحکیم پایه های امنیت غذایی، اشتغالزایی، رونق بخش کشاورزی و صنایع وابسته و نیز خودکفایی کشور، همواره در تلاش است ارتباطی صمیمانه و تنگاتنگ با اصحاب رسانه داشته باشد و می کوشد با هم افزایی و تعامل سازنده با اهل قلم، در راه اعتلا و سربلندی کشور گام بردارد.

به نوبه خود روز خبرنگار را به شما اصحاب محترم رسانه تبریک می گویم و از خداوند متعال تندرستی و توفیق خدمت به هم­ میهنان عزیز را برای اهالی گرانقدر رسانه خواستارم.

 

فرشید فرخ نژاد