تاریخ انتشار : دوشنبه 16 مرداد 1402 - 16:47
کد خبر : 11676

پیام تبریک مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت روز خبرنگار

دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مردادماه و روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ متن این پیام بدین شرح است: «ارزش و قداست قلم خبرنگاران، این راویان حقیقت و پیشتازان عرصه آگاهی‌رسانی در جامعه بر کسی پوشیده نیست؛ فعالانی

دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مردادماه و روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ متن این پیام بدین شرح است:

«ارزش و قداست قلم خبرنگاران، این راویان حقیقت و پیشتازان عرصه آگاهی‌رسانی در جامعه بر کسی پوشیده نیست؛ فعالانی که به مثابه دیده‌بانان امین جامعه با حضور شبانه‌روزی خود در عرصه‌های مختلف پرچم آگاهی و امید را برافراشته‌اند.

قطعاً حق‌جویی، صداقت و تلاش این عزیزان در مراقبت از منافع ملی و مصلحت هم‌میهنان در کنار پایبندی به آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی، پشتوانه‌ای قوی برای ایران سربلند در پیمودن مسیر تعالی و استقامت است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم و اندیشه، این روز بزرگ را به تمامی اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران متعهّد، کوشا و خوش‌فکر کشور عزیز و اسلامی‌مان تبریک می‌گویم و از جدّ و جهد شما برای امیدآفرینی در کشور با اطلاع‌رسانی به موقع و معرفی پروژه‌ها و پیشرفت‌های طرح نهضت ملی مسکن که اجرای هرچه سریع‌تر آن و خانه‌دار شدن همه اقشار هم‌وطنان دغدغه و تعهد اصلی این بانک است کمال تشکر را دارم.

برچسب ها : ،