تاریخ انتشار : شنبه 14 مرداد 1402 - 18:21
کد خبر : 11630

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از جامعه نخبگان حمایت می‌کند

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از جامعه نخبگان حمایت می‌کند

آیت‌الله «علیرضا اعرافی» عضو شورای نگهبان قانون اساسی و مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، کارنامه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در حوزه رفع دغدغه‌های مالی نیازمندان و تأمین مالی خرد برای آحاد جامعه را قابل تحسین خواند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، آیت‌الله «علیرضا اعرافی» عضو شورای

آیت‌الله «علیرضا اعرافی» عضو شورای نگهبان قانون اساسی و مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، کارنامه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در حوزه رفع دغدغه‌های مالی نیازمندان و تأمین مالی خرد برای آحاد جامعه را قابل تحسین خواند.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، آیت‌الله «علیرضا اعرافی» عضو شورای نگهبان قانون اساسی و مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور ضمن ابراز امیدواری نسبت به عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با تبیین زوایای مختلف و ماهیت خداپسندانه طرح «نذر علمی» اظهار داشت: امید است زمینه بهره‌مندی از برنامه‌های علمی و پژوهشی از منابع مالی پاک و منطبق با شرع دین مبین اسلام برای اقشار مختلف جامعه فراهم شود.
وی در دیدار با مدیر شعب بانک در استان قم، توفیقات بیش از پیش بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را از درگاه خداوند متعال خواستار شد.
در ادامه این دیدار، «سیدحسین دامادی» مدیر شعب بانک در استان قم ضمن تشریح اقدامات و فعالیتهای بانک در حوزه ایفای مسئولیتهای اجتماعی، گزارشی از جزئیات طرح خیرخواهانه نذر علمی و عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در حمایت از دانشمندان جهان اسلام و به‌طورکلی جامعه نخبگانی ارائه داد.
وی با اشاره به فعالیت گسترده بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه به اقشار ضعیف و محروم جامعه، رفع دغدغه نیازمندان را میثاق ارزشمند مدیران و دست‌اندرکاران این مجموعه برشمرد و گفت: دستیابی به پایین‌ترین نرخ مطالبات در شبکه پولی و بانکی کشور، پرداخت گسترده وام‌های قرض‌الحسنه به زوج‌های جوان، حمایت مالی از بیماران صعب‌العلاج و فراهم آوردن بسترهای اشتغال برای زندانیان آزاد شده، به عنوان اهرمی مؤثر در کاهش نرخ بازگشت به زندان، بخشی از خدمات ارزنده بانک قرض‌الحسنه مهر ایران طی این سال‌ها بوده که با همراهی و مساعدت خانواده بزرگ مشتریان فهیم و نیکوکار بانک محقق شده است.
مدیر شعب بانک در استان قم با تشریح جزئیات طرح نذر علمی، گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همواره با جدیت، خود را متعهد به ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی دانسته و امید است در سال جاری با اجرای این طرح با حمایت از جامعه نخبگان و دانش‌پژوهان، سهم خود را در پیشبرد برنامه‌های علمی جامعه ایفا کند.