تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 مرداد 1402 - 9:28
کد خبر : 11608

فهرست شعب کشیک بانک سینا در روزهای ۱۱ و ۱۲ مردادماه اعلام شد

فهرست شعب کشیک بانک سینا در روزهای ۱۱ و ۱۲ مردادماه اعلام شد

فهرست شعب منتخب بانک سینا در کل کشور که در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، یازدهم و دوازدهم مردادماه برای ارائه خدمات به مشتریان فعالیت دارند، اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا با توجه به مصوبه هئیت دولت در خصوص تعطیلی سراسری کشور در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، ۱۱

فهرست شعب منتخب بانک سینا در کل کشور که در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، یازدهم و دوازدهم مردادماه برای ارائه خدمات به مشتریان فعالیت دارند، اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا با توجه به مصوبه هئیت دولت در خصوص تعطیلی سراسری کشور در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، ۱۱ و ۱۲ مردادماه به دلیل گرمای بی‌سابقه هوا و لزوم مدیریت مصرف بهینه برق، به منظور ارائه خدمات بانکی مورد نیاز هموطنان در این ایام، شعب منتخب این بانک در روزهای یاد‌شده از ساعت ۹ الی ۱۲ فعال خواهند بود.
مشتریان گرامی می‌توانند در این ایام از خدمات الکترونیک بانک سینا جهت انجام بسیاری از امور بانک خود استفاده کنند.
بر اساس این گزارش، اسامی شعب کشیک بانک سینا در پایگاه اینترنتی این بانک به نشانیhttps://www.sinabank.ir قابل مشاهده است.
گفتنی است مرکز ارتباط مشتریان بانک سینا به شماره ۰۲۱۴۱۷۳۱ نیز به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات بانکی هموطنان خواهد بود.
جهت مشاهده لیست شعب کشیک اینجا را کلیک کنید.
برای پیدا کردن نشانی شعب نیز می‌توانید کلیک کنید.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی