تاریخ انتشار : یکشنبه 8 مرداد 1402 - 12:11
کد خبر : 11501

رتبه نخست رشد منابع بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به استان البرز رسید

رتبه نخست رشد منابع بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به استان البرز رسید

مدیریت شعب استان البرز با ۳۶ درصد رشد منابع نسبت به پایان سال گذشته، بهترین عملکرد را در سطح بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تا پایان خرداد ثبت کرده است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این بانک در طول سه ماهه نخست سال جاری موفق به افزایش

مدیریت شعب استان البرز با ۳۶ درصد رشد منابع نسبت به پایان سال گذشته، بهترین عملکرد را در سطح بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تا پایان خرداد ثبت کرده است.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این بانک در طول سه ماهه نخست سال جاری موفق به افزایش ۱۸ درصدی منابع خود شده است.
با این حال رشد منابع بانک در استان‌های مختلف یکسان نبوده است. استان البرز با ۳۶ درصد، شعبه مستقل مرکزی طالقانی با ۳۱ درصد و استان خوزستان با ۲۶ درصد رشد در افزایش منابع، بهترین عملکرد را در شاخص مذکور از خود بر جای گذاشتند.
همچنین شعبه آذربایجان استان تهران با ۱۸۰ درصد، شعبه ۳۰متری نیروی هوایی استان تهران با ۱۲۰ درصد و شعبه شهید بهشتی استان البرز با ۱۰۳ درصد افزایش منابع نسبت به پایان سال گذشته، بهترین شعب بانک از منظر جذب منابع تا پایان خرداد سال جاری به شمار می‌روند.