تاریخ انتشار : شنبه 7 مرداد 1402 - 13:13
کد خبر : 11478

قدردانی استانداری تهران از عملکرد شعب بانک صنعت و معدن در استان تهران برای تخصیص تسهیلات بخش اشتغال و تولید

قدردانی استانداری تهران از عملکرد شعب بانک صنعت و معدن در استان تهران برای تخصیص تسهیلات بخش اشتغال و تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران، از عملکرد شعب بانک صنعت و معدن در این استان برای تحقق اهداف کلان کشور در افزایش تولید و ایجاد اشتغال، قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، محمد علی مهری طی نامه‌ای از عملکرد شعب استان تهران این بانک در

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران، از عملکرد شعب بانک صنعت و معدن در این استان برای تحقق اهداف کلان کشور در افزایش تولید و ایجاد اشتغال، قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، محمد علی مهری طی نامه‌ای از عملکرد شعب استان تهران این بانک در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و اهداف دولت مردمی در امر تولید و اشتغال و اعطای تسهیلات موضوع جزء ۲ بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه تقدیر نمود.
گفتنی است، تسهیلات موضوع جزء ۲ بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه ۱۴۰۱ در راستای حمایت از بخش تولید و اشتغال در سراسر کشور می باشد که با اولویت اعطای تسهیلات به شرکت های دانش بنیان، شرکت های فناور مستقر در پارکهای علم و فناوری و مراکز رشد و واحد تحقیق و توسعه سایر شرکت ها از محل منابع سپرده‌های پس‌انداز و جاری قرض‌الحسنه نظام بانکی به متقاضیان تخصیص می‌یابد.