تاریخ انتشار : پنجشنبه 5 مرداد 1402 - 8:36
کد خبر : 11465

پیام دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

پیام دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با صدور پیامی ضمن گرامیداشت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع)، فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به عموم ملّت شریف ایران، همکاران، سهامداران، بازنشستگان، مشتریان و خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران تسلیت عرض نمود. متن پیام دکتر شیری به این شرح است:  این غرقه

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با صدور پیامی ضمن گرامیداشت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع)، فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به عموم ملّت شریف ایران، همکاران، سهامداران، بازنشستگان، مشتریان و خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران تسلیت عرض نمود.

متن پیام دکتر شیری به این شرح است:  
این غرقه محیط شهادت که روی دشت         از موج خون او شده گلگون حسین توست
عاشورا میعادگاه روشنی‌ست از عشق که قرارگاه فرزند رسول خدا شد تا همواره آینه‌ی شهامت و شهادت را در مسیر تاریخ از لوث وجود ظالمان و بیداگران عالم بزداید و آدمیان را سرمشقی سترگ شود تا هیچگاه در هوای نفسانی جباران دَم نزنند و سر تعظیم بر خواست ایشان فرود نیاورند.
ضمن گرامیداشت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را به عموم ملّت شریف ایران و خانواده بزرگ پست بانک‌ایران تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند بزرگ سعادت همگان را خواهانیم.
                                                                          بهزاد شیری
                                                                         مدیر عامل پست بانک ایران