تاریخ انتشار : پنجشنبه 5 مرداد 1402 - 0:11
کد خبر : 11462

برپایی موکب عاشورائیان بانک سینا

برپایی موکب عاشورائیان بانک سینا

در آستانه فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، مراسم پرفیض سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبداله‌الحسین(ع) و یاران با وفای آن حضرت، در ساختمان مرکزی بانک سینا برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، مراسم سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله‌الحسین(ع) و یاران با وفای

در آستانه فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، مراسم پرفیض سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبداله‌الحسین(ع) و یاران با وفای آن حضرت، در ساختمان مرکزی بانک سینا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، مراسم سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله‌الحسین(ع) و یاران با وفای آن حضرت، با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و هیئت عامل، مدیران و جمعی از کارکنان در ساختمان مرکزی بانک سینا در فضایی آکنده از شور و شعور حسینی برگزار شد.
در این مراسم که با مرثیه‌سرایی و ذکر مصیبت نهضت کربلا همراه بود، عزاداران با نوحه‌خوانی مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام به مرثیه‌سرایی و سینه‌زنی پرداختند و پس از برپایی نماز جماعت، عزاداران حسینی میهمان خوان‌‌کرم حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) بودند.
در حاشیه این مراسم، کارکنان بانک سینا با برپایی موکب در مقابل ساختمان‌مرکزی، از عاشقان و دلداد‌گان امام حسین(ع) پذیرایی کردند.

برچسب ها : ،