تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 مرداد 1402 - 14:11
کد خبر : 11437

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

دکتر علی خورسندیان مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن در متن این پیام آمده است: “السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الارْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ” محرم، ماه آموختن آزادگی و انسانیت و ایثار

دکتر علی خورسندیان مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن در متن این پیام آمده است:
“السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الارْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ”
محرم، ماه آموختن آزادگی و انسانیت و ایثار در مکتب اباعبدالله الحسین(ع) است که هر آنچه داشت در طبق اخلاص نهاد تا دین مبین الهی استوار و پابر جا بماند.
حماسه عاشورا، روایت لحظه به لحظه شکوه فداکاری و ولایتمداری است که در طول تاریخ، زمینه‌ساز حرکت‌های بزرگ و عدالت ‌خواهانه بسیاری از آزادگان جهان در مبارزه با جور و ستم گردید.
شهدا، جانبازان و رزمندگان عزیز ایران اسلامی نیز با سرمشق گرفتن از شهامت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و فداکاری علمدار بزرگ دشت نینوا حضرت ابوالفضل العباس (ع) در طول هشت سال جنگ تحمیلی از دین و ایمان خود و این میهن پهناور دفاع نمودند و نشان دادند گذشت و انسانیت را مرز و پایانی نیست.
اینجانب فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش در صحرای کربلا را به محضر مبارک امام زمان(عج) و همه عاشقان آن حضرت تسلیت و تعزیت عرض نموده، امیدوارم در زمره رهروان راستین آن حضرت باشیم و عزاداری همه ما مقبول درگاه ایزد منّان قرار بگیرد.