تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 مرداد 1402 - 13:20
کد خبر : 11434

پیام تسلیت مدیرعامل بانک شهر به مناسبت ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی

پیام تسلیت مدیرعامل بانک شهر به مناسبت  ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی

مدیرعامل بانک شهر در پیامی فرا رسیدن شهادت ثارالله و یاران با معرفت ایشان و ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی را به عموم مردم ایران و همکاران این بانک تسلیت گفت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، متن پیام دکترسیدمحمدمهدی احمدی بدین شرح می باشد: «انّ الحسین مصباح الهدی

مدیرعامل بانک شهر در پیامی فرا رسیدن شهادت ثارالله و یاران با معرفت ایشان و ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی را به عموم مردم ایران و همکاران این بانک تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، متن پیام دکترسیدمحمدمهدی احمدی بدین شرح می باشد:
«انّ الحسین مصباح الهدی و سفینه النّجاه»
روزهای عزاداری حسینی و شب های حزن و ماتم ابا عبدالله حسین (ع)، یادآورالگوی جاودان و ماندگار حماسه بزرگ عاشوراست که برکات و آثار فراوانی برای ملت ایران و میهن و جامعه اسلامی به همراه داشته است.
اینجانب، ایام متعلّق به سیّدالشّهدا (ع) که عرصه تجلّی کرامت حضرت اباعبدالله و اصحاب ایشان و بهره‌مندی همه عالم از برکات آن بزرگواران می باشد و پیام های این قیام عظیم که « معنویت»، «آگاهی و بصیرت»، «اتحاد و انسجام » و «خدمت به مردم» می باشد را ارج نهاده و شهادت سرور و سالار شهیدان و یاران وفادار ایشان را به عاشقان حسینی و دلدادگان اهل‌بیت علیهم‌السلام به ویژه همکاران مومن در خانواده بزرگ بانک شهر تسلیت و تعزیت عرض می کنم.
‌امیدوارم به برکت عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی و ذکر مصائب‌ امام‌ حسین‌(ع‌) و خاندان‌ اهل‌ بیت‌ به ویژه، مبارزه و فداکاری یادگارهای نبوت، امام سجاد (ع) و بانوی بزرگوار اسلام حضرت زینب (س) و حضرت‌ ابوالفضل‌ العباس‌(ع‌)، بزرگ‌ پرچمدار نهضت‌ حسینی ‌در روز عاشورا، دوشادوش حضرت اباعبدالله (ع)، بیداری بیش از پیش” وجدان جمعی” و تقویت روحیه‌ “مسئولیت‌پذیری فردی و اجتماعی” را برای همه عزاداران و سوگواران حسینی در بر داشته باشد.
اجرتان با اباعبدالله الحسین (ع)
سیدمحمدمهدی احمدی
مدیرعامل و عضو هیات مدیره

برچسب ها : ،