تاریخ انتشار : سه شنبه 3 مرداد 1402 - 18:16
کد خبر : 11419

حضور اعضای هیات مدیره در شعبه برتر بانک ایران زمین

حضور اعضای هیات مدیره در شعبه برتر بانک ایران زمین

به منظور ایجاد انگیزه و ایجاد تعامل بیشتر با کارکنان شعب، مدیران ارشد بانک ایران زمین از شعب الهیه و آفریقا تهران بازدید کردند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی؛ مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره بانک ایران زمین در این دیدار از کارکنان شعبه الهیه به عنوان شعبه برتر تهران در طرح

به منظور ایجاد انگیزه و ایجاد تعامل بیشتر با کارکنان شعب، مدیران ارشد بانک ایران زمین از شعب الهیه و آفریقا تهران بازدید کردند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی؛ مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره بانک ایران زمین در این دیدار از کارکنان شعبه الهیه به عنوان شعبه برتر تهران در طرح ویژه پایان سال ۱۴۰۱ تقدیر کردند.

عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین، در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش همکاران شعبه الهیه، فعالیت گروهی و همبستگی میان کارکنان را رمز موفقیت شعبه بیان کرد و گفت: زمانی که هر یک از افراد خود را عضو یک تیم بدانند و همسو با گروه یا سازمان خود حرکت کنند، قطعاً نتایج مطلوبی را بدست خواهند آورد.
در ادامه سید حسن سلطانی فیروز رئیس هیأت مدیره بانک ایران زمین، این بانک را همچون یک خانواده بزرگ بیان کرد که یکایک همکاران به مثال عضوی از این خانواده در جهت پیشرفت و تعالی بانک تلاش می کنند.
در این دیدار مصطفی یزدانجو مدیر امور شعب استان تهران رسیدن به اهداف تعیین شده را از اولویت های اصلی منطقه اعلام کرد و گفت: حضور مدیران عالی بانک در شعب باعث ایجاد انگیزه و تعامل بیشتر همکاران با مدیران ارشد خواهد شد که بی شک تاثیرات مطلوبی برای همکاران خواهد داشت.
در این دیدار سید محمد حسین استاد مدیر امور روابط عمومی، مهدی اسماعیلی بصیر رئیس اداره دبیرخانه هیأت مدیره، احسان امیرزاده رئیس اداره حوزه مدیریت ،محمد حسین ستوده مدیر شعب منطقه ۲ تهران بانک ایران زمین حضور داشتند.