تاریخ انتشار : سه شنبه 3 مرداد 1402 - 7:50
کد خبر : 11399

منابع خیرین پشتوانه بانک‌های قرض‌الحسنه برای پرداخت وام به نیازمندان شود

منابع خیرین پشتوانه بانک‌های قرض‌الحسنه برای پرداخت وام به نیازمندان شود

«جعفر قادری» گفت: بسیاری از افراد به‌صورت ویژه نیاز به دریافت وام دارند. می‌توان از اشخاص حقیقی یا حقوقی خواست سرمایه خود را در بانک قرض‌الحسنه سپرده‌گذاری کنند تا اشخاصی که به صورت فوری نیاز به دریافت تسهیلات دارند، از این فرصت استفاده کنند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک

«جعفر قادری» گفت: بسیاری از افراد به‌صورت ویژه نیاز به دریافت وام دارند. می‌توان از اشخاص حقیقی یا حقوقی خواست سرمایه خود را در بانک قرض‌الحسنه سپرده‌گذاری کنند تا اشخاصی که به صورت فوری نیاز به دریافت تسهیلات دارند، از این فرصت استفاده کنند.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «جعفر قادری» عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، تسهیلات قرض‌الحسنه را بهترین راهکار برای کمک به نیازمندان دانست و گفت: پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در بانک‌ها راهکار خوبی است و اکنون بانک قرض‌الحسنه مهر ایران فعال است.
وی با تأکید بر اینکه افراد حقیقی و حقوقی بسیاری هستند که منابع قابل توجهی در اختیار دارند گفت: این افراد با رویکرد خیرخواهانه حاضرند بخشی از منابع مالی خود را در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه، در اختیار بانک‌های تخصصی قرار دهند.
قادری با تأکید بر اینکه برخی دستگاه‌ها و نهاد‌ها نیز حاضرند با منابع مالی که در اختیار دارند، به یاری امر قرض‌الحسنه بشتابند گفت: دستگاه‌ها می‌توانند بخشی از منابعی که در اختیار دارند یا منافعی که به دست می‌آورند در اختیار بانک‌هایی قرار دهند که به‌صورت تخصصی در زمینه قرض‌الحسنه فعالیت می‌کنند.
وی در گفت‌وگو با پول‌نیوز اظهار داشت: بسیاری از افراد به‌صورت ویژه نیاز به دریافت وام دارند. می‌توان از اشخاص حقیقی یا حقوقی خواست سرمایه خود را در بانک قرض‌الحسنه سپرده‌گذاری کنند تا اشخاصی که به صورت فوری نیاز به دریافت تسهیلات دارند، از این فرصت استفاده کنند.