تاریخ انتشار : شنبه 31 تیر 1402 - 16:02
کد خبر : 11345

صورت های مالی سال ۱۴۰۱ پست بانک ایران به تایید مجمع عمومی بانک رسید

صورت های مالی سال ۱۴۰۱ پست بانک ایران به تایید مجمع عمومی بانک رسید

مجمع عمومی عادی سالیانه پست‌بانک‌ایران با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی و نمایندگان دولت، سهام عدالت، سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره این بانک، حسابرس مستقل و بازرس قانونی و همچنین نمایندگان و وکلای سهامداران، صبح شنبه ۳۱ تیرماه سال جاری برگزار و صورت‌های مالی سال ۱۴۰۱ به تایید مجمع رسید. به

مجمع عمومی عادی سالیانه پست‌بانک‌ایران با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی و نمایندگان دولت، سهام عدالت، سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره این بانک، حسابرس مستقل و بازرس قانونی و همچنین نمایندگان و وکلای سهامداران، صبح شنبه ۳۱ تیرماه سال جاری برگزار و صورت‌های مالی سال ۱۴۰۱ به تایید مجمع رسید.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی پست‌بانک‌ایران، در ابتدای این جلسه بهزاد شیری مدیرعامل گزارشی از وضعیت مالی بانک و عملکرد بانک در سال مالی ۱۴۰۱ ارائه و به سوالات سهامداران پاسخ داد.
 در ادامه این جلسه‌، صورت های مالی سال ۱۴۰۱ توسط حسابرس و بازرس قانونی، بررسی و تصویب شد و مقرر شد ۱۰ درصد سود قابل تقسیم به مبلغ ۱۶۰ ریال برای هر سهم بین سهام‌داران تقسیم شود و مابقی به افزایش سرمایه بانک اختصاص پیدا کند.
در این جلسه، حسابرس و بازرس قانونی انتخاب شدند و روزنامه‌ های کثیرالانتشار ایران  و اطلاعات  برای چاپ آگهی‌ها و سایر موارد انتخاب شدند.

 

گزارش تصویری