تاریخ انتشار : پنجشنبه 29 تیر 1402 - 1:16
کد خبر : 11322

نهضت ملی مسکن اولویت نخست بانک/ کار در بانک مسکن مقدس است

نهضت ملی مسکن اولویت نخست بانک/ کار در بانک مسکن مقدس است

دکتر سید عباس حسینی با اشاره به رسالت تخصصی بانک مسکن، تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن را اولویت‌ نخست بانک دانست و تامین مسکن برای آحاد ملت را مقدس خواند.به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ جلسه شورای مدیران بانک مسکن با حضور دکتر سیدعباس حسینی، اعضای هیات مدیره، اعضای

دکتر سید عباس حسینی با اشاره به رسالت تخصصی بانک مسکن، تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن را اولویت‌ نخست بانک دانست و تامین مسکن برای آحاد ملت را مقدس خواند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ جلسه شورای مدیران بانک مسکن با حضور دکتر سیدعباس حسینی، اعضای هیات مدیره، اعضای هیات عامل و مدیران ارشد بانک مسکن در استان‌های مختلف به‌صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

دومین همایش مدیران ارشد بانک مسکن در حالی برگزار شد که دکتر سیدعباس حسینی از سیاست‌‌های جدید و نحوه راهبری این بانک در روزهای آتی سخن گفت.

مدیرعامل بانک مسکن در ابتدای سخنان خود با تاکید بر اهمیت و ضرورت فعالیت درست و دقیق در شبکه بانکی گفت: بانک مسکن به‌عنوان بانکی تخصصی رسالت مقدس تامین مسکن آحاد مردم را بر عهده دارد. این مسوولیت خطیر و ضروری فعالیت تک‌تک کارکنان بانک مسکن را نیز بااهمیت و مقدس می‌کند.

وی ادامه داد: ما از کار مردمی گره‌گشایی می‌کنیم که منتظر ظهور حضرت حجت‌اند و عزادار امام حسین‌اند و علی‌رغم همه مشکلات بزرگ و کوچک در بحبوحه مسایل اقتصادی همواره پشت نظام خود را خالی نکردند و حامی ولایت فقیه و دولت مردمی هستند.

مدیرعامل بانک مسکن صیانت از نام بلند بانک مسکن را مهم‌ترین وظیفه کارکنان بانک معرفی کرد و اعتبار و قدمت این نام را مرهون تلاش بسیاری از نیروهای متخصص و متعهد دانست.

دکتر سیدعباس حسینی در ادامه سخنان درباره طرح نهضت ملی مسکن تصریح کرد: بانک تخصصی مسکن وظیفه دارد که تکالیف خود را در حوزه تامین مالی نهضت ملی مسکن انجام دهد؛ چراکه این طرح موردتوجه رهبر معظم انقلاب و دولت مردمی است و وزرای امور اقتصاد و دارایی و راه و شهرسازی نیز به‌کرات بر اجرای سریع و با کیفیت این طرح تاکید کرده‌اند.

وی در ادامه وضعیت بانک مسکن را موردبررسی قرار داده و گفت: بانک مسکن باید در جهت اعتبار تاریخی و تخصص ذاتی حرکت کند و به جایگاهی که شایسته این نام بلند است، هدایت شود.

دکتر حسینی گفت: من معتقدم آن رتبه و جایگاه تاریخی بانک مسکن در دسترس قرار دارد و برای دست‌یابی به آن نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و همت مضاعف هستیم.

۱۰۶۷۱۶۰۰۷/۱۹/۲۰۲۳ ۲:۲۷:۴۰ PMhttp://hibna.ir/media//Image/2023/07/202307105563265818_Orig.jpghttp://hibna.ir/media//Image/2023/07/202307105563265818_Thum.jpg

برچسب ها : ،