تاریخ انتشار : دوشنبه 12 تیر 1402 - 9:51
کد خبر : 10877

تغییر سقف و کف کارمزد سامانه های سانتا و پایا عملیاتی شد

تغییر سقف و کف کارمزد سامانه های سانتا و پایا عملیاتی شد

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، بر اساس دستور بانک مرکزی ج .ا.ا، این بانک از چهارم تیرماه جاری، تغییر کارمزد خدمات سامانه های سانتا و پایا را در سیستم خود اعمال کرده است. بر اساس گزارش دریافتی از مدیریت امور فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی بانک

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، بر اساس دستور بانک مرکزی ج .ا.ا، این بانک از چهارم تیرماه جاری، تغییر کارمزد خدمات سامانه های سانتا و پایا را در سیستم خود اعمال کرده است.

بر اساس گزارش دریافتی از مدیریت امور فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی بانک توسعه صادرات ایران، انتقال وجه بین بانکی پایا به صورت انفرادی شامل ۰۱/۰ درصد مبلغ تراکنش با کف دوهزار و چهارصد ریال و سقف سی هزار ریال و در انتقال وجه بین بانکی پایا با دستور پرداخت گروهی برای هر فایل بالغ بر ۱۲ هزار ریال به ازای واریز هر فایل به اضافه هزار و دویست ریال تعیین شده است.
همچنین برای انتقال وجه بین بانکی ساتنا، ۰۲/۰ درصد مبلغ تراکنش تا سقف ۲۸۰ هزار ریال تعیین شده است.
لازم به ذکر است برای ارسال حضوری(از شعبه) دستور پرداخت مربوط به سانتا و پایا (انفرادی) علاوه بر نرخ های مربوطه، مبلغ بیست هزار ریال از مشتری اخذ می شود.