تاریخ انتشار : یکشنبه 11 تیر 1402 - 18:26
کد خبر : 10868

درآمد ۶۳۰ میلیارد تومانی بانک سینا در خرداد‌ماه از محل تسهیلات اعطایی

درآمد ۶۳۰ میلیارد تومانی بانک سینا در خرداد‌ماه از محل تسهیلات اعطایی

بانک سینا در سومین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۶۳۰ میلیارد تومانی دست پیدا کرد. بانک سینا با سرمایه ثبت شده دو هزار و ۵۳۸ میلیارد تومانی و ارزش بازار نه‌هزار و ۶۳۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد

بانک سینا در سومین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۶۳۰ میلیارد تومانی دست پیدا کرد.

بانک سینا با سرمایه ثبت شده دو هزار و ۵۳۸ میلیارد تومانی و ارزش بازار نه‌هزار و ۶۳۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی و کارمزد درآمد کسب کند.
بانک سینا در سومین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۶۳۰ میلیارد تومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در خردادماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۱۰ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۲۵ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد. از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی «وسینا» در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۴ درصد افزایش را تجربه کرده است.
عمده‌ترین درآمد «وسینا» در خردادماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۵۱۱ میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک سینا از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۸۱ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در خردادماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «جعاله» و «فروش اقساطی» با ۳۵ و ۳۱ میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز ۶ و ۵ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.

منبع: بورس نیوز

برچسب ها : ،