تاریخ انتشار : یکشنبه 11 تیر 1402 - 13:48
کد خبر : 10867

بازدید اعضای هیأت مدیره و هیات عامل بانک صنعت و معدن از طرح های تامین مالی شده این بانک در استان آذربایجان غربی

بازدید اعضای هیأت مدیره و هیات عامل بانک صنعت و معدن از طرح های تامین مالی شده این بانک در استان آذربایجان غربی

حسین عسکری عضو هیات مدیره بانک صنعت ومعدن به همراه عبدالرضا ولی الهی معاون ارزیابی طرح ها و اعتبارات( عضو هیات عامل) بانک صنعت و معدن در سفر به استان آذربایجان غربی از چندین واحد صنعتی که توسط این بانک تامین مالی شده اند، بازدید نمودند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی

حسین عسکری عضو هیات مدیره بانک صنعت ومعدن به همراه عبدالرضا ولی الهی معاون ارزیابی طرح ها و اعتبارات( عضو هیات عامل) بانک صنعت و معدن در سفر به استان آذربایجان غربی از چندین واحد صنعتی که توسط این بانک تامین مالی شده اند، بازدید نمودند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، مدیران ارشد این بانک که صبح چهارشنبه هفتم تیرماه به استان آذربایجان غربی عزیمت کرده بودند، از واحدهای تولیدی شرکت کارخانجات نساجی خوی و شرکت فرش پدیده آذربایجان چایپاره بازدید نمودند و در جلسه با مدیران این شرکت ها، راهکارهای تعامل مناسب و ارایه خدمات بانکی مطلوب را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
شرکت کارخانجات نساجی خوی یکی از واحدهای ریسنگی و بافندگی پارچه کشور با ظرفیت تولید سالانه ۴۷ میلیون و ۵۲۰ هزار مترمربع پارچه کتان و جین (واحد بافندگی) و ۱۳ هزار و ۸۰۰ تن نخ (واحد ریسندگی) در حال فعالیت است. تعداد کارکنان شرکت ۱۶۲۸ نفر بوده و این شرکت به منظور تامین سرمایه در گردش بخشهای تولیدی خود از بانک صنعت و معدن درخواست تسهیلات نموده که در ارکان اعتباری بانک در حال بررسی می باشد.
شرکت فرش پدیده آذربایجان نیز واحد تولید فرش ماشینی در شهر چایپاره با ظرفیت تولید ۹۷ هزار مترمربع فرش ماشینی در سال می باشد که محصول تولیدی آن انواع فرش ماشینی در سایزهای مختلف با توجه به نیاز بازار است که تعداد کارکنان شرکت یادشده ۳۵ نفر می باشد. شرکت فرش پدیده آذربایجان، تسهیلات سرمایه ثابت به مبلغ ۶۰ میلیارد ریال از بانک صنعت ومعدن دریافت نموده و درصدد توسعه فعالیت تولیدی خود و خرید ماشین آلات جدید می باشد که به این منظور از بانک صنعت و معدن درخواست تسهیلات جهت تامین مالی طرح توسعه واحد تولیدی خود را دارد.
 

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی