تاریخ انتشار : شنبه 11 تیر 1401 - 14:58
کد خبر : 1081

راه‌اندازی صفحه جدید باشگاه مشتریان بانک پارسیان در فضای مجازی

راه‌اندازی صفحه جدید باشگاه مشتریان بانک پارسیان در فضای مجازی

به‌منظور ارائه خدمات جامع‌تر، ایجاد ارتباطات دوسویه و فضای تعاملی بهتر برای کسب آگاهی از نیازها و خواسته‌های مشتریان و معرفی بهتر محصولات، صفحه جدید باشگاه مشتریان بانک پارسیان در اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/parsianbankclub راه‌اندازی شد. مشتریان برای بهره‌مندی از مزایای جذاب این باشگاه علاوه بر عضویت در صفحه اینستاگرام، می‌توانند با ثبت‌نام در وب‌سایت

به‌منظور ارائه خدمات جامع‌تر، ایجاد ارتباطات دوسویه و فضای تعاملی بهتر برای کسب آگاهی از نیازها و خواسته‌های مشتریان و معرفی بهتر محصولات، صفحه جدید باشگاه مشتریان بانک پارسیان در اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/parsianbankclub راه‌اندازی شد.

مشتریان برای بهره‌مندی از مزایای جذاب این باشگاه علاوه بر عضویت در صفحه اینستاگرام، می‌توانند با ثبت‌نام در وب‌سایت باشگاه مشتریان به آدرس https://ipbclub.parsian-bank.ir، نیز از خدمات ارزنده و خاص این باشگاه بهره‌مند شوند.
برخورداری از تخفیفات شرکای تجاری، شرکت در کمپین‌ها و قرعه‌کشی‌های دوره‌ای، تخفیفات بیمه‌ای و نیز جوایز تخصصی بانکی که در نوع خود کم‌نظیر و یا بی‌نظیر هست مانند؛ دریافت کارت اعتباری و یا صندوق امانات بانکی ازجمله مزایای عضویت در باشگاه مشتریان بانک پارسیان است.