تاریخ انتشار : دوشنبه 29 خرداد 1402 - 13:56
کد خبر : 10575

قدردانی معاون وزیر راه و شهرسازی از توجهات بانک شهر به حوزه حمل و نقل کشور

قدردانی معاون وزیر راه و شهرسازی از توجهات بانک شهر به حوزه حمل و نقل کشور

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از اقدامات و توجهات بانک شهر به حوزه حمل و نقل به خصوص توسعه زیرساخت های این حوزه قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، در متن تقدیر نامه خیراله خادمی خطاب به

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از اقدامات و توجهات بانک شهر به حوزه حمل و نقل به خصوص توسعه زیرساخت های این حوزه قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، در متن تقدیر نامه خیراله خادمی خطاب به مدیریت امور اعتبارات بانک شهر آمده است: بی شک اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با اتکال الهی و همت مردمان این سرزمین تحقق خواهد یافت. احداث زیر بناهای حمل و نقل، به فرموده مقام معظم رهبری، توسعه و پیشرفت کشور را در پی خواهد داشت و همیاری و همراهی عزیزانی که در این جهاد اقتصادی گام برمی‌دارند موجب مباهات و افتخار است.
شایسته است از زحمات بی دریغ مدیریت امور اعتبارات بانک شهر در همکاری و مساعدت به منظور تحقق بند (ز) تبصره (۴) قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور (تسهیلات ماده(۵۶) قانون الحاق(۱)) تقدیر نموده و از خداوند منان توفیق روز افزون خدمت بیش از پیش به نظام مقدس جمهوری اسلامی را برایتان مسئلت دارم.

برچسب ها : ،