تاریخ انتشار : یکشنبه 28 خرداد 1402 - 7:40
کد خبر : 10539

«رضا وهام» سرپرست مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان مرکزی شد

«رضا وهام» سرپرست مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان مرکزی شد

مراسم معارفه «رضا وهام» سرپرست مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان مرکزی و تکریم و تودیع «عظیم حسین آبادی» مدیر سابق شعب استان، با حضور «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک و دکتر «احمدرضا کریمی» سرپرست معاونت امور استان‌های بانک و جمعی از مدیران برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل

مراسم معارفه «رضا وهام» سرپرست مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان مرکزی و تکریم و تودیع «عظیم حسین آبادی» مدیر سابق شعب استان، با حضور «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک و دکتر «احمدرضا کریمی» سرپرست معاونت امور استان‌های بانک و جمعی از مدیران برگزار شد.
به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این مراسم «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک موفقیت‌های بزرگ سال‌های اخیر را نتیجه نگرش خدمت‌رسانی به مردم دانست.
وی با اشاره به دستاوردهای بزرگ این بانک، افزود: امروزه تجربه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به عنوان یک الگو در صنعت بانکداری کشور مطرح است و این امر موجب تغییر رفتار در سیستم بانکی کشور شده است.
«امامی» با اعلام این مطلب که عقد قرض‌الحسنه آینده بانکداری کشور را رقم خواهد زد، بیان‌ کرد: در حال حاضر یکی از موضوعات مهم در جهاد تبیین، جهاد در زمینه توسعه بانکداری قرض‌الحسنه است.
دکتر «احمدرضا کریمی» سرپرست معاونت امور استان‌های بانک نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در شبکه بانکی از نگاه مدیران ارشد اقتصادی کشور، استمرار موفقیت‌های بانک را در گرو تلاش بیشتر و موفقیت کارکنان آن دانست.
وی خدمت‌رسانی مطلوب و مؤثر به مشتریان را نقطه عطف رشد و تعالی بانک عنوان‌ کرد و افزود: بانک عرصه خدمت‌رسانی به مردم است و این بانک توانایی دارد تا در همه‌ حوزه‌های کاری خود با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی ماهر و متخصص در کنار جلب رضایت حداکثری مشتریان موفق‌تر از گذشته عمل کند.
در ادامه «عظیم حسین آبادی» مدیر شعب سابق بانک در استان نیز ضمن ارائه گزارشی از دستاوردهای بانک در استان مرکزی، گفت: کسب رتبه اول از نظر جمع منابع سپرده‌های قرض‌الحسنه و جاری در بین بانک‌های استان و همچنین کسب رتبه اول در کشور در زمینه ایجاد کمترین تعهد پرداخت وام در قالب طرح مهریار، بخشی از دستاوردهای مهم بانک در استان مرکزی است.
وی ضمن قدردانی از زحمات همه‌ مدیران ارشد بانک، موفقیت‌های به‌ دست آمده را نتیجه زحمات همه‌ کارکنان بانک در استان دانست.
«رضا وهام» سرپرست مدیریت شعب بانک نیز با تشکر و قدردانی از حسن‌ اعتماد مدیران ارشد بانک، خدمت در قسمت‌های مختلف بانک را مایه مباهات و خرسندی خود عنوان‌ کرد و گفت: تلاش می‌کنیم تا با خرد جمعی و همت مضاعف موجبات رشد و تعالی بیش از پیش بانک را فراهم کنیم.
در پایان این مراسم حکم «رضا وهام» به عنوان سرپرست مدیریت شعب استان مرکزی اعطا شد.