تاریخ انتشار : دوشنبه 22 خرداد 1402 - 18:30
کد خبر : 10438

پیام سرپرست وزارت جهاد کشاورزی به مناسبت نودمین سالروز تاسیس بانک کشاورزی

پیام سرپرست وزارت جهاد کشاورزی به مناسبت نودمین سالروز تاسیس بانک کشاورزی

سیدمحمد آقامیری سرپرست وزارت جهادکشاورزی، در پیامی نودمین سالروز تاسیس بانک کشاورزی را تبریک گفت. در پی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید:     بسم الله الرحمن الرحیم   نود سال قدمت و نزدیک به یک قرن خدمت، بانک کشاورزی را در ردیف برترین‌ها قرار داده است، شاید بتوان گفت؛ بانک کشاورزی از

سیدمحمد آقامیری سرپرست وزارت جهادکشاورزی، در پیامی نودمین سالروز تاسیس بانک کشاورزی را تبریک گفت.

در پی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

نود سال قدمت و نزدیک به یک قرن خدمت، بانک کشاورزی را در ردیف برترین‌ها قرار داده است، شاید بتوان گفت؛ بانک کشاورزی از مولدترین موسسات مالی کشور است که سالیان متمادی راهبردی ‌ترین صنعت کشور [کشاورزی] را زیر چتر حمایت مالی قرار داده است.

قدیمی‌ترین، برترین، راهبردی‌ترین و مولدترین؛ نه صرفا شایسته یک نشان، بلکه در خور منابع انسانی پرتلاش بانک کشاورزی است و البته دعای خیر کشاورز زحمت‌کش این مرز و بوم برکت‌آور است و راهگشا.

وزارت جهادکشاورزی در ارتقای جایگاه کشاورزی و توسعه همه‌جانبه صنایع بخش کشاورزی، حساب ویژه‌ای در بانک کشاورزی گشوده است؛ یعنی امیدوار است، این موسسه معتبر با اتکال بر خداوند متعال و بهره‌گیری از توان مدیریتی و نیروی کارآمد، مسیر توسعه کشاورزی را بیش از گذشته هموار ساخته و با فراهم آوردن منابع مالی یاریگر کشاورزان و تولیدکنندگان محصولات کشاورزی در جای‌جای میهن اسلامی باشد.

وزارت جهادکشاورزی بر روی حساب ویژه خود نزد بانک کشاورزی، حساب ویژه‌ای باز کرده است به وسعت دل کشاورز زحمت‌کش ایرانی.

نودمین سال تاسیس را گرامی می‌داریم و توفیقتان را از درگاه حق مسئلت می‌نماییم.

سیدمحمد آقامیری

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی