طلا و ارز

قیمت طلا امروز پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ | نوسانات ناپایدار بازار طلا و ارز

اقتصادنیوز: امروز پنجشنبه ۱۹ دی بازار طلای تهران با ثبت بیشتر میزان افزایش قیمت طلا، روز خود را آغاز کرد. این رکورد افزایش قیمت در تاریخ در بازار تهران بی سابقه بوده است.

به گزارش اقتصادنیوز، Ø§Ù…روز در پی افزایش بی سابقه Ù‚یمت طلا، هر Ú¯Ø±Ù… طلا Û±Û¸ عیار Ù…انند روز قبل  رشد قیمت را تجربه کرد. هر گرم طلا Û±Û¸ عیار که روز قبل  تا ÛµÛ°Û¶,ÛµÛ°Û° (پانصد و شش هزار و پانصد ) تومان رسیده بود، امروز – پنجشنبه Û±Û¹ دی Û±Û³Û¹Û¸ مصادف با Û°Û¹ ژانویه Û²Û°Û²Û° – با رشد Û±.Û³ درصدی به ÛµÛ±Û³,Û²Û°Û° (پانصد و سیزده هزار و دویست ) تومان رسید.

همچنین هر Ú¯Ø±Ù… طلا Û²Û´ عیار Ø§Ù…روز با افزایش Û±.Û³ درصدی، از Û¶Û·Ûµ,Û´Û°Û° (ششصد و هفتاد و پنج هزار و چهارصد ) تومان به Û¶Û¸Û´,Û³Û°Û° (ششصد و هشتاد و چهار هزار و سیصد ) تومان رسید.

 

قیمت طلا در بازار جهانی و بازار داخلی

در بازار امروز هر Ù…ثقال طلا Ù†Ø³Ø¨Øª به روز قبل ، با Û²Û·Û°Û°Û° تومان افزایش، Û²,Û²Û²Û°,Û°Û°Û° (دو میلیون و دویست و بیست هزار) تومان نرخ گذاری شد.

هر Ø§ÙˆÙ†Ø³ طلا، Ø§Ù…روز به Û±,ÛµÛ¸Ûµ (یک هزار و پانصد و هشتاد و پنج ) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش Û¶.Û·Û¹ درصدی داشته است.

 

قیمت انواع سکه در بازار داخلی

امروز پنجشنبه Û±Û¹ دی ماه، Ù‚یمت سکه Ù¾Ø§Ø¨Ù‡ پای Ù‚یمت طلا Ø±ÙˆÙ†Ø¯ ناپایداری Ø¯Ø± پیش گرفت. 

سکه بهار آزادی Ø¯Ø± بازار داخلی Ûµ,Û°ÛµÛ°,Û°Û°Û° (پنج میلیون و پنجاه هزار) تومان قیمت خورد.

همچنین Ø³Ú©Ù‡ امامی Ø¨Ø§ افزایش Û±.Û¸Û· درصدی نسبت به روز قبل ، Ûµ,Û²Û²Û¹,Û°Û°Û° (پنج میلیون و دویست و بیست و نه هزار) تومان معامله شد.

هر Ø³Ú©Ù‡ گرمی Ø¯Ø± بازار داخلی هم Û¹ÛµÛ°,Û°Û°Û° (نهصد و پنجاه هزار) تومان قیمت خورد.

 


این مطلب برایم مفید است
۴۰


نفر
این پست را پسندیده اند

منبع: اقتصاد.نیوز

کلیدواژه‌ها
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا