تاریخ انتشار : جمعه 19 خرداد 1402 - 6:08
کد خبر : 10334

«امیر فرجی‌آذر» سرپرست مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در اردبیل شد

«امیر فرجی‌آذر» سرپرست مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در اردبیل شد

مراسم معارفه و تودیع «امیر فرجی‌آذر» سرپرست مدیریت شعب استان اردبیل و «عقیل وکیلی» مدیر شعب سابق این استان، باحضور جمعی از مدیران بانک برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با حکم دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک و با حضور «عیسی امامی»

مراسم معارفه و تودیع «امیر فرجی‌آذر» سرپرست مدیریت شعب استان اردبیل و «عقیل وکیلی» مدیر شعب سابق این استان، باحضور جمعی از مدیران بانک برگزار شد.
به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با حکم دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک و با حضور «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره، «احمدرضا کریمی» معاون امور استان‌ها و «حمیدرضا محب‌علی» رئیس حوزه مدیریت و مشاور مدیرعامل بانک مراسم معارفه «امیر فرجی‌آذر» سرپرست مدیریت شعب بانک در استان اردبیل برگزار شد.
در این مراسم «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک، اظهارداشت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، جوان‌گرایی و تحول در مدیریت بانک نهادینه شده و توسعه همه جانبه بانک در دستور کار دکتر شمسی نژاد، مدیرعامل جوان بانک و اعضای هیأت مدیره قرار دارد.
«امامی» همچنین به افزایش تعداد مشتریان بانک اشاره‌ کرد و از رونمایی ابزارهای مالی و سامانه جدید بانک با عنوان کیوبانک در آینده نزدیک خبر داد و افزود: کیوبانک منجر به کاهش حجم کار شعب و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان بانک در استفاده از خدمات بانک خواهد شد.
سال گذشته ۱۲۰۰ سازمان جذب طرح مهریار شدند
وی از طرح مهریار نیز به عنوان یکی از مؤلفه‌های توسعه خدمات بانک در بین سازمان‌ها، شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی یاد کرد و هدف بانک را توسعه این طرح در بین بیش از ۵۰۰۰ بنگاه اقتصادی در سال جاری عنوان کرد و گفت: در سال گذشته توانستیم بیش از ۱۲۰۰ سازمان را در طرح مهریار جذب کنیم.
رئیس هیأت مدیره بانک همچنین سفرکارت را که از طرح‌های جدید بانک است و می‌تواند در جذب منابع بیشتر به بانک کمک کند ، معرفی‌کرد و اظهار داشت: هدف اصلی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک، افزایش سهم بانک از نقدینگی جامعه است تا قدرت ارائه وام‌های قرض‌الحسنه به آحاد مردم توسط این بانک افزایش یابد.
«امامی» در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از زحمات «عقیل وکیلی»مدیر شعب سابق بانک، «امیر فرجی‌آذر» را به سمت سرپرست مدیریت شعب جدید استان معرفی کرد.
در ادامه مراسم دکتر «احمدرضا کریمی» سرپرست معاونت امور استان‌ها، اظهار داشت: همت همه همکاران در ارائه خدمات مطلوب به مشتریان منجر به بازخورد مطلوب از عملکرد بانک و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اذهان عمومی شده است.
همچنین «عقیل وکیلی» گزارشی از عملکرد هفت ساله دوران حضور خود در سمت مدیریت شعب استان ارائه کرد. وی از دوران حضورش در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با عنوان «عاقبت به خیر بودن» یاد کرد و گفت: خدا را شاکرم که در این مدت در مکان مقدسی خدمت می‌کردم و توفیق حل بخشی از مشکلات مردم نصیب من شد.
در پایان مراسم از خدمات وی در مدت حضورش در بانک تقدیر شد؛ همچنین حکم انتصاب «امیر فرجی‌آذر» به سمت سرپرست مدیریت شعب استان اردبیل ابلاغ شد.