تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 خرداد 1402 - 17:35
کد خبر : 10297

مدیرعامل بانک صنعت و معدن از تسهیل و تسریع در خدمت رسانی با تفویض اختیار بیشتر به شعب این بانک خبر داد

مدیرعامل بانک صنعت و معدن از تسهیل و تسریع در خدمت رسانی با تفویض اختیار بیشتر به شعب این بانک خبر داد

دکتر خورسندیان در سفر به استان اردبیل اظهار داشت: تفویض اختیارات بیشتر به مدیریت های استانی و شعب این بانک با هدف تمرکززدایی، ارتقای بهره وری، بهبود عملکرد و افزایش رضایت مشتریان صورت گرفته است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، دکتر علی خورسندیان که به اتفاق هیأتی

دکتر خورسندیان در سفر به استان اردبیل اظهار داشت: تفویض اختیارات بیشتر به مدیریت های استانی و شعب این بانک با هدف تمرکززدایی، ارتقای بهره وری، بهبود عملکرد و افزایش رضایت مشتریان صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، دکتر علی خورسندیان که به اتفاق هیأتی متشکل از عبدالرضا ولی الهی معاون ارزیابی طرح ها و اعتبارات، شهاب گرجی معاون نظارت، حقوقی و وصول مطالبات، عباس شوقانی معاون راهبری شعب و توسعه کسب و کار، افشین پناهنده مدیر امور حوزه مدیرعامل و محمدحسن ترابی مدیر روابط عمومی و امور مشتریان این بانک، روز چهارشنبه هفدهم خردادماه به استان اردبیل سفر کرده است به همراه مدیر استانی این بانک در جلسه با صنعتگران، کارآفرینان و مسؤلان استانی با اشاره به لزوم تامین مالی هدفمند واحدهای تولیدی و افزایش اشتغالزایی طرح ها اظهار داشت: به تعداد ۱۳ طرح تولیدی که در سفر ریاست جمهوری به استان یاد شده مورد پیگیری قرار گرفته مبلغ ۱۱ هزار و ۴۴۴ میلیارد ریال اختصاص یافته که در حال پرداخت می باشد.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اشاره به افزایش سقف اختیارات شعب اعلام داشت: این امر برای پرهیز از اطاله رسیدگی به درخواست های مشتریان و خدمات دهی مطلوب در تمامی نقاط کشور و با توجه به توانایی ها و ظرفیت های شعب در حوزه هایی همچون تسهیلات و اعتبارات، وثایق و تضامین و وصول مطالبات صورت گرفت تا بدون طی مراحل متعدد و زمانبر برای اخذ تصمیم اقدام شود.
وی تصریح کرد: با توجه به شناخت شعب از مشتریان و ارتباط متقابل و تعاملی که بین آنان وجود دارد، این تفویض اختیارات قطعاً سبب هم افزایی بیشتر خواهد شد اما باید در تصمیم گیری ها و نظارت بر اعطای تسهیلات و ارائه دیگر خدمات بانکی، دقت نظر بیشتری داشت.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن در جمع صنعتگران و کارآفرینان این استان بیان داشت: بهره‌ گیری از ظرفیت سرمایه ‌گذاری و توان مدیریتی و مشاوره ای بانک‌های تخصصی در ایجاد و اداره واحدهای بزرگ‌ تولیدی، برای اصلاح و تعالی ساختار تولید و حرکت به سمت رشد بالای اقتصادی امری اجتناب ناپذیر است و بانک ها نقشی فراتر از این دارند که صرفاً واسطه وجوه باشند.
وی خاطرنشان کرد: می توان چنین تشریح نمود که آثار سرمایه گذاری و ایجاد واحدهای بزرگ تولیدی در بخش‌های اولویت ‌دار به سایر واحدهای کوچک و متوسطی که در زنجیره تأمین آن‌ها قرار دارند، تسری می یابد و سبب به حرکت درآوردن چرخ های صنعت و به تبع آن گردش مالی و درآمدی در دیگر بنگاه های اقتصادی کشور می شود.
دکتر خورسندیان در ادامه این سفر به اتفاق هیات همراه از طرحهای مجموعه فولاد سپهر و انصار و رویای هفت آسمان، آذر ساروج سبلان، صدر آویس قائم، گروه آرتا، آرتاویل تایر که از تسهیلات بانک صنعت و معدن برخوردار شده اند، بازدید نمود.
مجموعه فولاد سپهر به تولید شمش فولادی با ظرفیت ۱۳۰ هزار تن در سال اشتغال دارد و موضوع فعالیت شرکت رویای هفت آسمان تولید انواع میوه، سبزیجات و صیفی جات خشک  با ظرفیت ۵۰۰ هزار تن در سال است.
 محصول شرکت آذر ساروج سبلان، بلوک سبک اتو کلاو شده و انواع ملات خشک و محصول صدر آویس قائم، کاغذ و مقوای لاینر بر پایه سلولز می باشد.
گروه آرتا در زمینه صنایع چوب، صنایع پلاستیک، نساجی، خودرو و انرژی فعالیت دارد و آرتا ویل تایر نیز ۳۵ هزار تن در سال انواع تایر و تیوپ و نوار فلاپ تولید می کند.
وی در ادامه سفر خود در جلسه با استانداری به بررسی وضعیت صنایع استان و درخواست های تولیدکنندگان و مسؤلان استانی و راهکارهای مساعدت مؤثر بانک به آنان به بحث و تبادل پرداخته و سپس در جلسه با کارکنان مدیریت استانی گزارشات همکاران خود در خصوص عملکرد شعبه و درخواست های مشتریان را استماع می نماید.