تاریخ انتشار : سه شنبه 16 خرداد 1402 - 16:15
کد خبر : 10258

حضور بانک ملی ایران در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی

حضور بانک ملی ایران در  پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی

پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بانک، بورس و بیمه) به عنوان بزرگترین رویداد مالی منطقه خاورمیانه از امروز شانزدهم خردادماه با حضور بانک ملی ایران و شرکت‌های تابعه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار می کند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این دوره

پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بانک، بورس و بیمه) به عنوان بزرگترین رویداد مالی منطقه خاورمیانه از امروز شانزدهم خردادماه با حضور بانک ملی ایران و شرکت‌های تابعه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار می کند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این دوره از نمایشگاه با معرفی محصولات و خدمات بانک ملی ایران و همچنین حضور شرکت های زیرمجموعه بانک از امروز تا روز جمعه ۱۹ خردادماه برگزار و غرفه بانک در سالن ۴۱ نمایشگاه بین‌المللی تهران میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.
نمایشگاه بین المللی صنعت مالی فرصت مغتنمی برای دریافت آخرین تحولات بازار سرمایه و یکی از مهمترین اجتماعات فعالان اقتصادی کشور بوده و بانک ملی ایران در این دوره تلاش دارد با حضور موثر خود علاوه بر معرفی برترین های صنعت بانکی در حوزه خدمات الکترونیک بانکی، زمینه های توسعه همکاری برای تامین مالی پروژه‌ها و سرمایه‌گذاری فعالان اقتصادی را فراهم کند.