تاریخ انتشار : سه شنبه 16 خرداد 1402 - 10:19
کد خبر : 10246

تفاهم‌نامه همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و منطقه آزاد قشم امضا شد

تفاهم‌نامه همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و منطقه آزاد قشم امضا شد

تفاهم‌نامه همکاری میان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و سازمان منطقه آزاد قشم به منظور توسعه همکاری‌های مشترک و تأمین منابع مالی امضا شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با حضور «عادل پیغامی» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد»

تفاهم‌نامه همکاری میان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و سازمان منطقه آزاد قشم به منظور توسعه همکاری‌های مشترک و تأمین منابع مالی امضا شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با حضور «عادل پیغامی» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل، «احسان غلامی» رئیس اداره‌کل بازاریابی و توسعه کسب‌وکار بانک و «حسین شادخواست» مدیر شعب بانک در استان هرمزگان، تفاهم‌نامه همکاری میان بانک و سازمان منطقه آزاد قشم امضا شد.
هدف از امضای این تفاهم‌نامه توسعه همکاری‌های مشترک و تأمین منابع مالی لازم در راستای ارائه خدمات تفریحی، مسافرتی و حوزه‌های گردشگری در منطقه آزاد قشم است.
در یک سال ۲.۵ میلیون نفر به جمع مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اضافه شدند
دکتر«شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در مراسم امضای این تفاهم‌نامه گفت: به دلیل مشارکت مردم در فعالیت‌های قرض‌الحسنه، سال گذشته منابع بسیار خوبی توسط این بانک جذب شده ‌است.
وی عنوان کرد: در حال حاضر بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به عنوان هشتمین بانک پرتراکنش کشور در حال فعالیت است و تا کنون مشکلات زیادی از مردم را با پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه رفع کرده است.
وی افزود: سال گذشته ۲میلیون و ۵۰۰هزار مشتری جدید به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اضافه شد. همچنین ۱۱۴ همت وام به متقاضیان بانک در سراسر کشور پرداخت شد.
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با اشاره به اینکه وام غیرحضوری بانک در حال افزایش است، بیان کرد: در حال حاضر ۳۰ درصد از وام‌های پرداختی به صورت آنلاین و غیرحضوری پرداخت می‌شود. همراه‌بانک «مهریران» نیز به عنوان دومین همراه بانک پرطرفدار در کشور شناخته شده است.
شمسی‌نژاد در پایان اظهار داشت: تلاش می‌کنیم فرهنگ قرض‌الحسنه را در کشور توسعه دهیم.
رشد چشمگیر بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در زمانی کوتاه
در ادامه جلسه «عادل پیغامی» مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز اظهار داشت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در فاصله زمانی کوتاهی توانسته ‌است رشد بسیار خوبی داشته باشد. همچنین اقشار مختلف مردم از وام‌های قرض‌الحسنه استقبال می‌کنند‌.
عادل پیغامی عنوان کرد: بسیاری از سرمایه‌گذاران که در جزیره قشم فعالیت می‌کنند، تمایل به دریافت وام با سود بالا ندارند. به همین دلیل فرصت بسیار مناسبی است که بانک قرض‌الحسنه مهر ایران فعالیت‌های خود را در جزیره قشم گسترش دهد.
وی اظهار داشت: سفر به جزیره قشم ۸برابر بیشتر از جزیره کیش است و ظرفیت‌های بسیار بالایی برای شناساندن فعالیت‌های بانک به عموم مردم وجود دارد.
پیغامی در پایان گفت: در سال گذشته ۴ میلیون و ۵۰۰هزار نفر به جزیره قشم سفر کردند و در نوروز امسال یک میلیون و ۱۰۰هزار نفر وارد این جزیره شدند.
پرداخت ۷۱۴ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه به منطقه آزاد قشم
در ادامه این جلسه، «حسین شادخواست» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان هرمزگان گفت: همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و منطقه آزاد قشم از سال ۱۳۹۹ آغاز شده است.
وی بیان کرد: امیدواریم با امضای این تفاهم‌نامه بتوانیم همکاری بیشتری با سازمان منطقه آزاد قشم داشته باشیم و خدمات بیشتری ارائه دهیم.
شادخواست افزود: تا کنون ۷۱۴ میلیارد ریال وام توسط این بانک به منطقه آزاد قشم پرداخت شده است. امیدواریم با فعالیت‌هایی که توسط بانک در جزیره قشم صورت می‌گیرد، بتوانیم رضایت مردم این جزیره را جلب کنیم.
شایان ذکر است در پایان این جلسه، تفاهم‌نامه همکاری بین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و سازمان منطقه آزاد قشم به امضای مدیران بانک و سازمان رسید.