تاریخ انتشار : یکشنبه 14 خرداد 1402 - 0:04
کد خبر : 10224

پیام تسلیت مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره)

پیام تسلیت مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره)

فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی، در پیامی سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت. متن این‌ پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم   چهاردهم خردادماه یادآور فقدان و اندوه عروج ملکوتی بزرگمردی است که تدبیر، آزاد اندیشی و آزادی‌خواهی‌اش بذر ایمان، حماسه، ایثار و همبستگی

فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی، در پیامی سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.

متن این‌ پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

چهاردهم خردادماه یادآور فقدان و اندوه عروج ملکوتی بزرگمردی است که تدبیر، آزاد اندیشی و آزادی‌خواهی‌اش بذر ایمان، حماسه، ایثار و همبستگی را در دل مردمان این مرز و بوم کاشت.

پیشوایی که تدابیر هوشمندانه اش روشنی بخش مسیر حرکت رو به جلوی انقلاب اسلامی گردید و اندیشه‌هایش زمینه ساز وحدت و همدلی بیش از پیش ملت بزرگ ایران برای حراست و حفاظت از انقلابی شد که مایه فخر جهان اسلام و پشتیبان مظلومان و مستضعفان در سراسر جهان است. انقلابی که هم اینک تحت رهبری و فرماندهی حضرت آیت الله خامنه‌ای مدظله العالی همچنان عزتمند و پایدار و در مسیر تعالی و بالندگی قرار دارد.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ بانک کشاورزی فرارسیدن سی و چهارمین سالروز رحلت بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد را به همه مردم شریف ایران تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال می‌خواهم، اراده و قدم های ما را در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی ایران عزیز اسلامی، بیش از پیش مستحکم گرداند.

 

                                                                                                              فرشید فرخ نژاد