تاریخ انتشار : شنبه 13 خرداد 1402 - 19:15
کد خبر : 10220

پیام تسلیت مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی و گرامیداشت قیام ۱۵خرداد

پیام تسلیت مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی و گرامیداشت قیام ۱۵خرداد

دکتر علی خورسندیان در پیامی سالروز رحلت جانگذار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین ۱۵ خرداد را به ملت شریف ایران تسلیت گفت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، متن این پیام بدین شرح است: چهاردهم خرداد ماه، سالروز عروج ملکوتی امام خمینی (ره) و پیوستن روح خدا به

دکتر علی خورسندیان در پیامی سالروز رحلت جانگذار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و قیام خونین ۱۵ خرداد را به ملت شریف ایران تسلیت گفت.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، متن این پیام بدین شرح است:
چهاردهم خرداد ماه، سالروز عروج ملکوتی امام خمینی (ره) و پیوستن روح خدا به عالم ملکوت است که با رهبری بی نظیر و تاریخی خود توانست آگاهی و حق طلبی را در اذهان خفته یک ملت دربند و ستمدیده بیدار کند و آنان را از ظلمات طاغوت به روشنای آزادی و آزادگی رهنمون گردد و بزرگ ترین انقلاب تاریخ را رقم بزند.
قیام پانزدهم خرداد نیز یادآور پیوند عمیق توده های عظیم مردم با آغاز این انقلاب و حرکت سازنده بود که در سایه اندیشه های ژرف و اسلامی امام خمینی (ره) شکل گرفت و به ثمر نشست.
اینجانب سالگرد رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت بزرگمردان قیام خونین پانزدهم خرداد ۱۳۴۲ را به مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و پیروزی و سرافرازی همگان را از درگاه ایزد منان مسألت می نمایم؛ امید آنکه در تحقق آرمان های امام راحل (ره) و پیمودن راه شهدای جان بر کف اسلام و انقلاب توفیق یابیم.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی