تاریخ انتشار : شنبه 13 خرداد 1402 - 17:47
کد خبر : 10214

پیام تسلیت مدیرعامل بانک شهر به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵خرداد

پیام تسلیت مدیرعامل بانک شهر به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵خرداد

دکترسیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر در پیامی سالگرد ارتحال ملکوتی رهبرکبیرانقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) را به عموم مردم ایران و همکاران بانک شهر تسلیت گفتند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، متن پیام بدین شرح می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم انالله و اناالیه راجعون سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز حضرت

دکترسیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر در پیامی سالگرد ارتحال ملکوتی رهبرکبیرانقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) را به عموم مردم ایران و همکاران بانک شهر تسلیت گفتند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، متن پیام بدین شرح می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و اناالیه راجعون
سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام پربرکت جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین در پانزدهم خرداد سال چهل و دو شمسی را به عموم مردم بزرگوار کشور و همکارانم در خانواده بزرگ بانک شهر تسلیت و تعزیت عرض می کنم.
بی گمان، شخصیت راسخ امام خمینی (ره) الگوی یگانه و ارزشمندی است برای همه آزادی خواهان جهان که با درایت، آینده نگری و توسعه خواهی، اسلام ناب محمدی (ص) را احیا و با رهبری بی بدیلش کشور عزیزمان ایران اسلامی را به سدی استوار و نفوذ ناپذیردر برابر دژخیمان مبدل ساخته و عزت، خودباوری، استقلال و برابری و برادری را به ارمغان آورده است.
مردم مومن و انقلابی در ۱۵ خرداد، یکپارچه و منسجم، لبیک گویان به فرمان رهبری آزاده و خردمند، به میدان آمدند و قیامی را به پا کردند که نقطه عطف انقلاب اسلامی در سال های بعد شد.
در سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و معمار انقلاب اسلامی در حالی به سوگ آن عزیز یگانه می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و دانش آموخته مکتب امام خمینی (ره) حضرت آیت الله خامنه ای ( مدظله العالی ) سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر(عج) به منزلگاه سعادت هدایت می نماید .
امید به فرداهایی روشن تر و موفق تر را برای ملت بزرگ ایران در ظل توجهات حضرت حق، مسالت دارم.
دکترسیدمحمدمهدی احمدی
مدیرعامل و عضو هیات مدیره

برچسب ها : ،