تاریخ انتشار : سه شنبه 9 خرداد 1402 - 22:59
کد خبر : 10151

تقدیر استاندار مازندران از عملکرد بانک سینا در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته‌امداد

تقدیر استاندار مازندران از عملکرد بانک سینا در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته‌امداد

استاندار مازندران و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) این استان از عملکرد بانک سینا در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته ‌امداد تقدیر کردند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، استاندار مازندران در جلسه مشترک با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران و مدیر منطقه مازندران بانک سینا اظهار داشت:

استاندار مازندران و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) این استان از عملکرد بانک سینا در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته ‌امداد تقدیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، استاندار مازندران در جلسه مشترک با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران و مدیر منطقه مازندران بانک سینا اظهار داشت: رفع مشکلات اقتصادی پیش‌روی کشور، نیاز به مشارکت همه‌جانبه دارد و باید همه در راستای ایجاد رونق اقتصادی و حل مشکلات مردم گام‌های مشترک برداریم.
سید‌محمود حسینی‌پور افزود: با توجه به نقش مؤثر نظام بانکی کشور در زمینه‌های مختلف اقتصادی، بانک‌ها می‌توانند با حمایت از بخش تولید، شرایط رونق و اشتغال را فراهم کنند.
وی ادامه داد: عملکرد بانک سینا در اعطای تسهیلات اشتغالزایی و حمایت از رونق تولید بسیار مطلوب بوده است و امیدواریم حمایت‌های این بانک از بخش‌های مختلف اقتصادی تداوم داشته باشد.
حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران نیز با اشاره به عملکرد مطلوب بانک سینا در حوزه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این نهاد در راستای تحقق منویانت مقام معظم رهبری، از مدیریت منطقه مازندران بانک سینا تقدیر کرد.
در این دیدار، حسن کاظمی، مدیر منطقه مازندران بانک سینا نیز با ارائه گزارشی از خدمات و فعالیت‌های بانک سینا اظهار داشت: این بانک همواره با سیاست‌های حمایتی خود در کنار جامعه کم‌برخوردار بوده و همچنین آماده همکاری با فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان و کارآفرینان در زمینه‌های اقتصادی و رشد تولید است.
گفتنی است در این دیدار لوح تقدیر مشترک استاندار مازندران و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان به مدیر منطقه مازندران بانک سینا اعطا شد.

برچسب ها : ،