طلا و ارز

آخرین قیمت دلار، طلا و سکه امروز شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ | رفت‌وبرگشت کوتاه قیمت‌ها

اقتصادنیوز: امروز شنبه ۷ دی‌ماه ۱۳۹۸ قیمت‌ها در بازار طلا و ارز ابتدا با عقب‌نشینی محدود در معاملات پیش از ظهر همراه شد، اما تا ظهر قیمت‌ها به حوالی ارقام پیشین بازگشتند. دلار آمریکا در بازار آزاد از محدوده ۱۳۲۰۰ تومانی به محدوده ۱۳۱۰۰ تومانی رفت و ظهر دوباره در محدوده ۱۳۲۰۰ تومانی معامله شد. صرافی ملی قیمت فروش دلار و یورو را بدون تغییر به ترتیب ۱۲۹۷۰ و ۱۴۲۵۰ تومان اعلام کرد. در بازار طلا نیز سکه طرح جدید در نزدیکی مرز ۴.۶ میلیون تومانی نوسان داشت و هر مثقال طلای آبشده بین ۲ میلیون و ۳۵ هزار تومان و ۲ میلیلون و ۴۵ هزار تومان جابه‌جا شد.

به‌گزارش اقتصادنیوز، Ø§Ù…روز Ø´Ù†Ø¨Ù‡ Û· Ø¯ÛŒ‌ماه Û±Û³Û¹Û¸ مصادف با Û²Û¸ دسامبر Û²Û°Û±Û¹ Ø¨Ø§Ø²Ø§Ø± طلا و ارز پایتخت با رفت و برگشت قیمت‌ها مواجه شد و به رغم ریزش نسبی در معاملات اولیه تا ظهر نرخ‌ها به مدار صعودی و قیمت‌های سابق بازگشتند.

در اولین روز هفته Ø¯Ù„ار آمریکا Ø¯Ø± بازار آزاد تا Û±Û³Û±Û²Û° تومان نیز کاهش یافت و حوالی ساعت Û² بعدازظهر بین Û±Û³Û²Û²Û° تا Û±Û³Û²Û¶Û° تومان Ù…عامله شد.

 Ù‚یمت Ø¯Ù„ار کانادا  ۱۰۲۳۰ تومان و  Ø¯Ù„ار استرالیا  Ù†ÛŒØ² ۹۲۲۰ تومان است. Ù‡Ù…چنین ÛŒÙˆØ±Ùˆ Ø¨ÛŒÙ† Û±Û´Û¶ÛµÛ° تا Û±Û´Û·ÛµÛ° تومان در بازار آزاد خرید و فروش شد.

همچنین بهای Ù¾ÙˆÙ†Ø¯ انگلیس ۱۷۳۰۰ ØªÙˆÙ…ان ÙØ±Ø§Ù†Ú© سوئیس  ۱۳۶۰۰ تومان،  ÛŒÙˆØ§Ù† چین  ۱۹۲۵ تومان و  Ù„یر ترکیه ۲۲۷۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

گفتنی است نرخ Ø­ÙˆØ§Ù„Ù‡ درهم امارات Ø¯Ø± بازار دوبی از ۳۶۲۵ تومان روز پنجشنبه، امروز به مبلغ ۳۵۸۵ تومان نیز رسید اما تا بعدازظهر تا Û³Û¶Û±Û° تومان افزایش یافت.

امروز شنبه Û· Ø¯ÛŒ صرافی ملی Ù†Ø±Ø® رسمی خرید و فروش دلار و یورو را بدون تغییر و Ø¨Ù‡ شرح زیر اعلام کرد:

قیمت خرید دلار آمریکا:  ۱۲.۸۷۰ تومان          Ù‚یمت فروش دلار آمریکا:  ۱۲.۹۷۰ تومان 

قیمت خرید یورو:  ۱۴.۱۵۰ تومان                     Ù‚یمت فروش یورو:  ۱۴،۲۵۰ تومان 

 

آخرین قیمت طلا و سکه

در حالی که پیش از ظهر امروز سکه امامی تا رقم ۴ میلیون ۵۹۰ هزار تومان نیز کاهش یافته بود، بعدازظهر شنبه هفتم دی‌ماه Û±Û³Û¹Û¸ Ø³Ú©Ù‡ طرح جدید Ø¨Ù‡ ۴ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان رسید و Ø³Ú©Ù‡ Ø·Ø±Ø­ قدیم ۴ میلیون و ۶۱۵ هزار تومان قیمت خورد.

قیمت Ù†ÛŒÙ…‌سکه ۲ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان و Ø±Ø¨Ø¹‌سکه ÛŒÚ© میلیون و ۴۵۰ هزار تومان شد. Ø³Ú©Ù‡ گرمی Ù‡Ù… با قیمت ۹۱۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

بهای Ø§ÙˆÙ†Ø³ طلا Ø¯Ø± بازار جهانی حدود ۱۵۱۱ دلار بود. Ø¯Ø± بازار داخلی نیز بعدازظهر هر  Ù…ثقال طلای آبشده ØªØ§ ۲ میلیون و ۴۵ هزار تومان افزایش یافت، که این رقم معادل Ù‡Ø±  Ú¯Ø±Ù… طلای Û±Û¸ عیار Ø­Ø¯ÙˆØ¯ ۴۷۲ هزار تومان است.


این مطلب برایم مفید است
۲۰


نفر
این پست را پسندیده اند

منبع: اقتصاد.نیوز

کلیدواژه‌ها
نمایش بیشتر

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا