تاریخ انتشار : یکشنبه 7 خرداد 1402 - 10:15
کد خبر : 10060

۹۰ درصد مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از وام قرض‌الحسنه برخوردار شدند

۹۰ درصد مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از وام قرض‌الحسنه برخوردار شدند

«عیسی امامی» گفت: تاکنون بیش از ۱۲ و نیم میلیون نفر مشتریان بانک از خدمات وام قرض‌الحسنه بهره‌مند شده‌اند. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک در دیدار با آیت الله «یوسف طباطبایی‌نژاد» نماینده ولی ‌فقیه در استان اصفهان اظهارکرد:

«عیسی امامی» گفت: تاکنون بیش از ۱۲ و نیم میلیون نفر مشتریان بانک از خدمات وام قرض‌الحسنه بهره‌مند شده‌اند.
به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک در دیدار با آیت الله «یوسف طباطبایی‌نژاد» نماینده ولی ‌فقیه در استان اصفهان اظهارکرد: این بانک تاکنون ۱۴ میلیون مشتری را جذب‌ کرده و ارتباط خود را با خانواده‌های ایرانی گسترش داده‌ است.
وی ادامه‌ داد: تاکنون بیش از ۱۲ و نیم میلیون نفر از مشتریان بانک از خدمات وام قرض‌الحسنه بهره‌مند شده‌اند.
«امامی» با بیان اینکه سرمایه بانک در زمان تأسیس ۱۵۰۰ میلیارد تومان بوده‌است، بیان‌کرد: هم‌اکنون سرمایه بانک به ۵۰۰۰ میلیارد تومان رسیده‌ و رشد ۳ برابری را تجربه کرده ‌است.
وی ادامه داد: این سرمایه بعد از برگزاری مجمع صف و ستاد سال جاری به رقم ۱۰هزار میلیارد تومان خواهد رسید که در شبکه بانکی بی‌نظیر است.
امامی دلیل بی‌نظیر بودن این افزایش سرمایه را نقدی بودن آن دانست و گفت: این بانک برخلاف شبکه بانکی تاکنون افزایش سرمایه با تجدید ارزیابی نداشته ‌است.
رئیس هیأت مدیره بانک، ادامه‌ داد: نکول بانک درحال حاضر کمتر از نیم درصد است و این امر به‌دلیل رعایت بهداشت اعتباری و اعتقاد مردم به فریضه مقدس قرض‌الحسنه محقق شده ‌است.
وی با اشاره به ایفای مسئولیت اجتماعی کارکنان، ادامه‌ داد: در سال‌هایی که کشور درگیر بیماری‌کرونا بود، این بانک با خرید تجهیزات پزشکی در توانمندسازی شبکه درمان نقش به‌سزایی ایفا کرد.
امام جمعه اصفهان: قرض‌الحسنه کلید رفاه مردم است
آیت‌الله «یوسف طباطبایی‌نژاد» نماینده ولی ‌فقیه استان اصفهان، گفت: قرض‌الحسنه متضمن ایجادکار و اشتغال است، منجربه کاهش فقر و درنهایت پیشرفت کشور خواهدشد.
وی تصریح‌کرد: قرض‌الحسنه مسیر خداپسندانه‌ای است، به راهتان ادامه دهید چراکه هدف شما کمک به مردم نیازمند است.
«طباطبایی‌نژاد» اذعان‌داشت: قرض‌الحسنه کلید رفاه مردم است و فعالیت این بانک می‌تواند سرلوحه بانک‌های دیگر باشد.