تاریخ انتشار : شنبه 6 خرداد 1402 - 18:06
کد خبر : 10048

رشد چشمگیر پرداخت وام‌های فرزندآوری در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

رشد چشمگیر پرداخت وام‌های فرزندآوری در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران خبر داد: این بانک تا این برهه از سال جاری معادل ۵۰ درصد وام‌های فرزندآوری در سال گذشته را پرداخت کرده است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ، دکتر «سید سعید شمسی نژاد» مدیرعامل این بانک در نشست فعالان اقتصادی و تشکل‌های بخش خصوصی

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران خبر داد: این بانک تا این برهه از سال جاری معادل ۵۰ درصد وام‌های فرزندآوری در سال گذشته را پرداخت کرده است.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ، دکتر «سید سعید شمسی نژاد» مدیرعامل این بانک در نشست فعالان اقتصادی و تشکل‌های بخش خصوصی استان کردستان که با حضور دکتر «سید احسان خاندوزی» وزیر امور اقتصادی و دارایی در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: سال گذشته ۶۵هزار فقره وام خرد توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در کشور پرداخت شد که رقم قابل توجهی بود.
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: در ۲ ماه گذشته از سال جاری، معادل ۵۰ درصد سال گذشته، وام فرزندآوری توسط این بانک پرداخت شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود منابع بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در کردستان را بیش از ۴۵هزار میلیارد ریال اعلام کرد.
دکتر «بهزاد رحیمی» رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان در حاشیه این مراسم از خدمات ارزنده مدیریت و کارکنان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان کردستان قدردانی کرد.
گفتنی است مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سفری ۲روزه به منظور بررسی وضعیت اقتصادی استان کردستان، وزیر امور اقتصادی و دارایی را همراهی کرد.